Oferta


Dbamy o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy jedynie najlepsze marki rowerów pochodzące od cenionych i znanych producentów sprzętu rowerowego. Posiadamy rowery elektryczne MTB oraz tradycyjne MTB typu hardtail (wyposażone w przedni amortyzator). Wykonane na aluminiowych ramach i wyposażone w hydrauliczne hamulce tarczowe lub hamulce typu V-brake (rowery dziecięce).

Rowery są na kołach w rozmiarze 29″, 27.5″ i 26″  i  wyposażone w opony terenowe. Ramy rowerów są typu hardtail w rozmiarach 19″-21″. Wyjątkiem są rowery młodzieżowe wykonane na ramach 12″ i kołach 24″

Rowery wyposażone są w pedały platformowe lub po wcześniejszych ustaleniach na życzenie montujemy pedały zatrzaskowe (SPD) wymagające jednak stosowania specjalnego obuwia, którego nie posiadamy w ofercie.

Rowery elektryczne

eXF 8089 to w pełni amortyzowany rower MTB wyposażony w najnowocześniejszy silnik elektryczny. Idealny do trudnych tras, w których przyda się drobne wsparcie. Korzystając z tego jednośladu, wszelkie niespodziewane niedogodności podczas jazdy terenowej przestaną być przeszkodą, odbierającą radość z wycieczki.

Szkielet jednośladu został wykonany z lekkiego, ale trwałego aluminium i skonstruowany w taki sposób, by rowerzysta mógł zająć na nim pozycję najlepszą do jazdy terenowej. Szczegółowo zaprojektowana, zaawansowana geometria MTB daje szansę na skuteczne pokonywanie najbardziej technicznych fragmentów trasy przy zachowaniu pełnej kontroli. Dzięki zamontowanemu amortyzatorowi SR Suntour XCR34 Air z aż 140 mm skokiem – żadna nierówność nie będzie nam straszna.

Silnik modelu oparto o wysokiej jakości jednostkę napędową Shimano Steps EP800 wraz z w pełni zintegrowaną baterią Darfon 504 Wh umożliwiającą jazdę na jednym ładowaniu ponad 100 km. System Steps pozwala na możliwość regulacji pod własne preferencje oraz cechuje się niskim poziomem emitowanego hałasu.

Superior eXP 909 to rower elektryczny. Jego atutami są doskonały system na baterię od Shimano, napęd 1×11 i stosunkowo niska masa. Najważniejszy element eXP 909 to układ napędowy. Podobnie jak w innych tego typu konstrukcjach wspomaga rowerzystę do 25 km/h, potem prąd zostaje odcięty. Pojemny akumulator zapewnia „kopa” przez 100 km w najbardziej oszczędnym trybie. Koła mają średnicę 29 cali. W Superior eXP 909 zastosowano napęd 1×11. Większość części, w tym manetka i przerzutka, pochodzą z grupy Shimano SLX. Model zatrzymuje się dzięki hamulcom hydraulicznym. Mają one cztery tłoczki na zacisk. W połączeniu z tarczami o średnicy 180 mm daje to nieprawdopodobną moc. Atutem jest także niezła masa roweru wynosząca 20,5 kg

Rowery MTB